+420 723 780 280 info@3dary.cz

Moje služby

Služby, které nabízím jsem pojmenovala jako 3 dary. Jsou to 3 oblasti, které mě baví a nejsou pro mě pouze prací, ale i koníčkem.

 Věnuji se tedy těmto třem oblastem:

  • Feng shui poradenství
  • Kung-fu oblečení
  • Mončičáci

Poradenství v oblasti Feng shui

Mohu Vám nabídnout kompletní analýzu vašeho domu, bytu, kanceláře nebo zahrady podle tradičních technik Fengshui (škola formy a kompasu) a čínskou astrologii, vč. typologie podle pěti prvků a vztahů všech členů rodiny, která obývá daný prostor. .

Ceny určuji individálně, první konzultační schůzka je zdarma. Vždycky je lepší, když prostor vidím osobně, říká se, že už samotná přítomnost Fengshui mistra prostor léčí, ale kdybyste třebas chtěli jenom tu čínskou astrologii, nebo určit střed domu a osm sektorů Bagua, můžeme se domluvit i virtuálně J.

Kung-fu oblečení a předměty

Vždycky mě zajímaly i otázky přežití a skrz ně jsem se dostala k bojovým uměním. Začínala jsem s karate a nakonec mě nejvíce okouzlilo Taichi a Wudanské kungfu. Proto jsem se rozhodla zařadit do své nabídky i vybavení pro bojová umění.

 

Prodej mončičáků

V mojí nabídce najdete originály Sekiguchi z Japonska, staré i nové, ale i různé jiné druhy, vč. panenek z Honkongu a Japonska. Mončičáky rovněž mohu zapůjčit i pro komerční účely, třebas už hrály v reklamě a mohou hrát i ve filmu nebo tak.

Kontaktní formulář

9 + 13 =

Rychlý Kontakt

+420 723 780 280

info@3dary.cz

Brno a okolí